Titles you rated
Extraordinary YouRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Secret life of Dogs Series 2Rated ★ 5.0- The Secret Life of DogsRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0