Titles you rated
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5