Titles you rated
Now You See MeRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0- DoctorRated ★ 2.5
BaitRated ★ 3.5
Stanley Ka DabbaRated ★ 2.5
Piranha 3DRated ★ 3.5
Sky HighRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
Saving SantaRated ★ 2.0
No BreathingRated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 1.5
The CatRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
HerbRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
Mirror MirrorRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5