Series
Ratings
26- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.5
MineRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5