Titles you rated
The SympathizerRated ★ 3.5
The White Lotus Season 3Rated ★ 0.5
Migi & DaliRated ★ 2.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 2.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 2.0
SignalRated ★ 3.0
OshinRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 1.0
Killing EveRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 4.0- Ancient ApocalypseRated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 3.5
Apollo: The Forgotten FilmsRated ★ 2.5
MononokeRated ★ 3.5
BANANA FISHRated ★ 2.5
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Death to Snow WhiteRated ★ 2.5