Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
American SniperRated ★ 0.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0- WishRated ★ 1.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 1.5
OrphanRated ★ 2.0
Lady of the DynastyRated ★ 1.5
Macadam StoriesRated ★ 2.0
BoyhoodRated ★ 3.0