Titles you rated
The Night OwlRated ★ 4.0
Black AdamRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0