Movies
Ratings
95
Good Luck ChuckRated ★ 4.0
Playing It CoolRated ★ 3.5
It BoyRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
The ProposalRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 4.0