Titles you rated
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Yamada-kun and the Seven WitchesRated ★ 2.5- The Future DiaryRated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.0