Series
Ratings
27
Bad GuysRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
PianoRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0