Movies
Ratings
209
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0