Titles you rated
The WigRated ★ 4.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 4.0
UntraceableRated ★ 4.0
Kung Fu DunkRated ★ 4.0
Five Senses of ErosRated ★ 4.0
Don't Tell PapaRated ★ 4.0
Home Alone 4Rated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 4.0
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 4.5
My Tutor Friend 2Rated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
The EyeRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 4.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0
Saw VRated ★ 4.5
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 4.0