Movies
Ratings
9 I Feel PrettyRated ★ 4.5 I Feel PrettyRated ★ 4.5
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0 Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
 Home Alone 3Rated ★ 5.0 Home Alone 3Rated ★ 5.0
 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0