Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 3.5