Movies
Ratings
25
A Hard Day's NightRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5