Movies
Ratings
67
WantedRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.0
District B13Rated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0