Titles you rated
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
The VisitRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 2.5
The ExperimentRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 3.0
Lords of DogtownRated ★ 3.5
Last VegasRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 2.5
The Bank JobRated ★ 2.5
Le ChefRated ★ 3.5
Training DayRated ★ 3.5
Cowboys & AliensRated ★ 3.0
Earth to EchoRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
Tropic ThunderRated ★ 3.0