Titles you rated
ひぐらしのなく頃に解Rated ★ 3.0
Lupin the Third: Italian GameRated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 3.0
BerserkRated ★ 2.5
Humanity Has DeclinedRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0- Ninja Slayer From AnimationRated ★ 0.5
- Burning-Eyed ShanaRated ★ 2.5
- ひぐらしのなく頃にRated ★ 3.5
Eden of the EastRated ★ 3.0
Umineko: When They CryRated ★ 2.5- Space Battleship Yamato IIIRated ★ 3.5
- Space Battleship Yamato IIRated ★ 3.5
Zoids: New Century/ZeroRated ★ 3.0