Movies
Ratings
1327
A Man Called OveRated ★ 4.0
Samurai ShiftersRated ★ 2.5
Under the Open SkyRated ★ 4.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 4.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 2.0
The New Interpretation of the Three Kingdom SagaRated ★ 1.5
Adrift in TokyoRated ★ 3.5
Red Line CrossingRated ★ 2.5
ForebodingRated ★ 2.0- 不能犯Rated ★ 2.0
The Legacy of Dr. Death: Black FileRated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 2.0
Almost a MiracleRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 1.0- The Shadow SpiritRated ★ 2.5
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 2.5
RecallRated ★ 0.5
HimeanoleRated ★ 1.5
For Love's SakeRated ★ 1.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5