Movies
Ratings
725
Area 88Rated ★ 5.0
True RomanceRated ★ 4.0
Dolores ClaiborneRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
For Love of the GameRated ★ 4.0
The Basketball DiariesRated ★ 4.0
GreaseRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
Talk to HerRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam 0083: The Last Blitz of ZeonRated ★ 5.0- Capitalism: A Love StoryRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 5.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
CarnageRated ★ 3.0
American GangsterRated ★ 4.0
The Maltese FalconRated ★ 4.0