Movies
Ratings
45
My Neighbors the YamadasRated ★ 3.5
Flower and SwordRated ★ 4.0
To Each His OwnRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Suite DreamsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Life is FruityRated ★ 4.0
Tatara SamuraiRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Trick: The MovieRated ★ 4.0
海猿Rated ★ 3.5
Thermae Romae IIRated ★ 5.0
The Eternal ZeroRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0