Titles you rated
The After-Dinner MysteriesRated ★ 4.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 3.0
Gundam Build FightersRated ★ 3.0
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 3.0- 紙兎ロペRated ★ 4.0
Library WarsRated ★ 5.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.5
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 1.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0- Umizaru EvolutionRated ★ 4.0
Clouds Over the HillRated ★ 3.0- 헝그리!Rated ★ 5.0
RookiesRated ★ 4.0
ShinzanmonoRated ★ 5.0
QuartetRated ★ 5.0
Deka WankoRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
AmachanRated ★ 3.5