Movies
Ratings
11
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Stand by MeRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0