Series
Ratings
95
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Kino's Journey: The Beautiful WorldRated ★ 4.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.5
AIBOU: Tokyo Detective DuoRated ★ 3.5
RikuohRated ★ 4.5
Code Blue Season 3Rated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 3.0
Overprotected KahokoRated ★ 4.5- 저, 운명의 사람입니다Rated ★ 4.0
- 小さな巨人Rated ★ 5.0
ReverseRated ★ 4.0
Seitokai YakuindomoRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Roosevelt GameRated ★ 4.0
Aka medakaRated ★ 4.0- 사슴남자Rated ★ 2.5
Angel Beats!Rated ★ 4.0