Series
Ratings
26- Hell Teacher NubeRated ★ 5.0
- Humanoid Monster BemRated ★ 3.0
War of LiesRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0- Code Blue SpecialRated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 2.0
QuartetRated ★ 5.0- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Tower of SandRated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 5.0
UnfairRated ★ 2.5
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 5.0