Series
Ratings
110
Mob CityRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 3.0
OzarkRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
24Rated ★ 3.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 1.0
The X-FilesRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 0.5