Series
Ratings
97
Demon SlayerRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
RiverdaleRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5