Movies
Ratings
71
Corpse BrideRated ★ 3.0
Nobody Loves MeRated ★ 1.5
Singin' in the RainRated ★ 0.5
Love Is in the AirRated ★ 2.0
Shotgun LoveRated ★ 1.5
AlfieRated ★ 1.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
It BoyRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 2.5
You've Got MailRated ★ 2.0
Petty RomanceRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 1.0
Midnight in ParisRated ★ 2.5
CarolRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 2.0
Roman HolidayRated ★ 0.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0