Series
Ratings
118
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 3.0- 굿데이Rated ★ 3.0
Treasure HuntRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Agents of MysteryRated ★ 3.5
S LineRated ★ 3.0
Offline LoveRated ★ 4.0- 하트페어링Rated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- 메리 킬즈 피플Rated ★ 2.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0