Titles you rated
War of the WorldsRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 2.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
Hear MeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5