Movies
Ratings
74 Spider-Man 3Rated ★ 4.5 Spider-Man 3Rated ★ 4.5
 Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0 Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
 PandoraRated ★ 5.0 PandoraRated ★ 5.0
 GeostormRated ★ 5.0 GeostormRated ★ 5.0
 MasterRated ★ 4.0 MasterRated ★ 4.0
 Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5 Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
 21Rated ★ 4.0 21Rated ★ 4.0
 Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0 Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
- Take OffRated ★ 4.5
 The TargetRated ★ 4.0 The TargetRated ★ 4.0
 He's on DutyRated ★ 4.0 He's on DutyRated ★ 4.0
 Finding NemoRated ★ 3.5 Finding NemoRated ★ 3.5
 The Truman ShowRated ★ 4.0 The Truman ShowRated ★ 4.0
 WALL-ERated ★ 4.0 WALL-ERated ★ 4.0
 FluRated ★ 4.0 FluRated ★ 4.0
 Bruce AlmightyRated ★ 4.5 Bruce AlmightyRated ★ 4.5
 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
 The AvengersRated ★ 4.5 The AvengersRated ★ 4.5
 Mr. GoRated ★ 4.0 Mr. GoRated ★ 4.0
 Men in BlackRated ★ 5.0 Men in BlackRated ★ 5.0