Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 2.5