Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
MistyRated ★ 3.0
Special Laws of RomanceRated ★ 2.5
Witch's LoveRated ★ 2.5
Hana KimiRated ★ 2.0
Off To SchoolRated ★ 2.5
The Outstanding WomanRated ★ 3.0
Marriage ContractRated ★ 2.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 2.5
Money FlowerRated ★ 3.5
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 2.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 2.5
One More Happy EndingRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 2.5
The Prince of TennisRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0