Titles you rated
Golden TimeRated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0