Series
Ratings
79
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Love is Blind: Brazil Season 1Rated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0