Series
Ratings
134
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
The Gentlemen's League Season 1Rated ★ 3.5