Movies
Ratings
64
WhiplashRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 5.0
TOM AND JERRYRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 5.0