Titles you rated
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0