Movies
Ratings
43
Total RecallRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0