Titles you rated
StrangerRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Justice PaoRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
- PilotRated ★ 4.0
- Jang Gil SanRated ★ 4.0
- Walking to HeavenRated ★ 4.0
Age of InnocenceRated ★ 3.5
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Mr. QRated ★ 5.0
SangdoRated ★ 5.0- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 4.0