Movies
Ratings
1012
Wicked: For GoodRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Ricky StanickyRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Babanbabanban VampireRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The King of KingsRated ★ 0.5
All Your Fault, PDRated ★ 3.0
My Pepper HeartRated ★ 1.5
RangoRated ★ 2.5
Sonic the Hedgehog 2Rated ★ 2.0
Welcome to the ClubRated ★ 2.0- Game OverRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 3.0
Le Squelette joyeuxRated ★ 3.0
Dji Death FailsRated ★ 2.0