Series
Ratings
345
LUPIN THE IIIRD Zenigata to 2-nin no LupinRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Invincible Youth Season 1Rated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Comedy Big LeagueRated ★ 3.5- 짱구는 못말려 1Rated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0- Gag ConcertRated ★ 4.5
Magical DoReMi #Rated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
The Joy of PaintingRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 4.0- Golden FisheryRated ★ 4.0
- 유니미니펫Rated ★ 3.5