Movies
Ratings
333
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 1.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.5
The Florida ProjectRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5
Innocent WitnessRated ★ 2.0
ResistanceRated ★ 5.0
BirthdayRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 4.0