Movies
Ratings
571
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! MovieRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0