Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Escape from PretoriaRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Red SparrowRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0