Titles you rated
The Great BeautyRated ★ 4.5
The Silence Before BachRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
’Round MidnightRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.5
ShineRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Paris or PerishRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.5
Talk to HerRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 5.0