Titles you rated
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
Men of PlasticRated ★ 1.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0