Movies
Ratings
44
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 1.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 1.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 4.0