Series
Ratings
148
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 0.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 2.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 1.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 5.0