Titles you rated
The Blind SideRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0